430407340000000000002930921 ~AL PARI z Negraland~

WYNIKI WYSTAW



Data

Show

Class

Note

Judge

2016.06.19 CACIB Brno (CZ) champion Exc. 1
CAC, CACIB, BOB
Vaclavik Miroslav (CZ)
2016.04.10 CACIB Rzeszów (PL) working Exc. 1
CWC, CACIB

finished International Beauty Champion
finished International Show Champion
Bogusław Chmiel (PL)
2016.05.15 CACIB ŁódŸ working Exc. 3 Danilo Furlani (CH)
2016.05.14 Dobermann Star working Exc. 1, CWC
Najlepsza para 1-lokata
Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
2016.05.08 CACIB Lučenec (SK) working Vg. 1 Lozic Zeljko (RS)
2016.05.01 CWC Rybnik working Exc. 1
CWC
Rudi Killmaier (D)
2016.04.10 CAC Ostrava (CZ) working Exc. 1
CAC

finished Champion of Czech Republic
Viera Staviarska (SK)
2015.11.21 CACIB Kielce champion Exc. 2 Tatiana Bisir (MD)
2015.10.25 CACIB Bratislava (SK) open Exc. 1
CAC BOS CACIB

finished Champion of Slovakia
Vondrous Otakar (CZ)
2015.10.24 CACIB Bratislava (SK) open Exc. 2 Vaclavik Miroslav (CZ)
2015.09.20 CWC - Wawrzkowizna champion Exc. 1
CWC
Anna Pakulska (PL)
2015.09.19 National Show of Dobermann & Pinscher Club - Wawrzkowizna champion Exc. 1
CWC
Pettko Csaba(HU)
2015.09.12 CWC Chorzów (Œwiętochłowice) champion Exc. 1
CWC
Best Opposite dog
Ryszard Broll (PL)
2015.08.23 CAC Oradea (RO) open Exc. 2
Res. CAC
Pero Bozinovski (MK)
2015.08.22 CACIB Debrecen (HU) open Exc. 1
CAC
Bonka Georgieva (BG)
2015.08.22 CACIB Oradea (RO) open Exc. 1
CAC
Miguel Angel Martinez (Arg)
2015.07.26 CACIB Częstochowa open Exc. 2
Janusz Opara
2015.07.19 CWC Nowy Targ open Exc. 1
CWC

finished Polish Champion
Iwona Magdziarska
2015.07.18 CWC Nowy Targ open Exc. 1
CWC
Magdalena Kozłowska
2015.07.05 CACIB Vežká Ida (SK) open Vg. 2 Havelka Tibor(SK)
2015.07.04 CAC Vežká Ida (SK) intermediate Exc. 2 Jaroslav Matyas (SK)
2015.06.28 CACIB Brno (CZ) intermediate Exc.1
CAC, CACIB
Watschinger Heinz (AT)
2015.05.02 CACIB ŁódŸ intermediate Exc. Deutscher Erwin (AT)
2015.05.01 Dobermann Star intermediate Exc. 4
Najlepsza para 1-lokata
Sergio Pizzorno (UY)
2015.04.19 CACIB Pohorje (SI) intermediate Exc. 2 Luís Gorjao-Henriques (PT)
2015.04.18 CACIB Maribor(SI) intermediate Exc. 1
CAC, Res. CACIB
Günther Ehrenreich (AT)
2015.04.11 CAC Ostrava (CZ) intermediate Exc. 1
CAC, BOS, BOB
Zwycięzca Czech 2015
Adlt Vladimír (CZ)
2015.04.11 Klubowa Legionowo intermediate Exc. 1
CWC
Sonia Kelveri-Philippou (Cypr)
2015.03.21 CACIB Katowice intermediate Exc. 1
CWC
Marie JOSEE MELCHIOR (LUX)
2015.03.07 CACIB Zielona Góra (Drzonków) intermediate Exc. 1
CWC, CACIB, BOS
Maciej Kozber (PL)
2015.03.01 CACIB NITRA (SK) Intermediate Exc. 2
Res. CAC
Boroš Devi Danijel (RS)
2015.02.28 CACIB NITRA (SK) intermediate Exc. 3 Bispo Pedro Ivo Santos (PT)
2015.02.08 CACIB Brno (CZ) intermediate Exc. 1
CAC
Staviarska Viera (SK)
2015.02.07 CACIB Brno (CZ) intermediate Exc. 1
CAC, Res.CACIB
Todorovič Adriana (SRB)
2015.01.18 CWC Będzin (Sosnowiec) intermediate Exc. 1
CWC, BOS
Lemmer Torsten(BLR)
2015.01.11 CACIB NITRA (SK) intermediate Exc. 1
Havelka Tibor(SK)
2015.01.10 CACIB NITRA (SK) intermediate Exc. 2
Res. CAC
Klíma Jozef(SK)
2014.11.30 CACIB NITRA (SK) intermediate Exc. 1
CAC, Res. CACIB
Václavík Miroslav (CZ)
2014.11.29 CACIB NITRA (SK) open Exc. 1
CAC
Jaroslav Matyas (SK)
2014.11.08 CACIB Kielce (PL) open Exc.2 Vladimir Piskay (SK)
2014.10.19 CACIB Poznań intermediate Exc. 2 Jan Gajewski (PL)
2014.10.18 CACIB Poznań intermediate Exc. 3 Anna Bogucka (PL)
2014.10.05 CACIB Bratislava junior Exc. 1
CAJC
CSABA ZSOLT LOKODI (RO)
2014.10.04 CACIB Bratislava junior Exc. 1
CAJC

finished Junior Champion of Slovakia
Viera Stawiarska (SK)
2014.09.14 CACIB Lučenec junior Exc. 1
CAJC
Janeková Jana (SK)
2014.09.13 CAC Lučenec junior Exc. 1 Priehoda Marián (SK)
2014.09.06 IDC Kamenny Mlyn - Slovakia junior Exc. Norbert Daube (D)
2014.07.06 CACIB Vežká Ida junior Exc.2 Rada István (HU)
2014.07.05 CAC Vežká Ida junior Exc.3 Piskay Vladimír (SK)
2014.06.29 CACIB Szczecin junior Exc. 3 Andrzej Szutkowski (PL)
2014.06.28 CWC Lubieszyn junior Exc. 2 Bogusław Chmiel (PL)
2014.06.15 GRAND PRIX o Złotego dobermana
Kamienny młyn (SK)
junior Exc. 2 Thomas Becht (DE)
2014.06.14 CACIB Kraków junior Exc. 1
Youth Winner,
Best Junior, BOB

finished Polish Junior Champion
Ramune Kazlauskaite (LT)
2014.06.01 CACIB NITRA junior Exc. 1
CAJC, Youth Winner, Best Junior
Derby Winner 2014
Victor van Raamsdonk (BE)
2014.05.31 CACIB NITRA junior Exc. 1 Jari Spagna Rosario (IT)
2014.05.18 CWC Bytom junior Exc.1
Youth Winner
Best Junior
Best Opposite dog
Ryszard Broll (PL)
2014.05.11 CACIB ŁódŸ junior Exc.4 Guenther Ehrenreich (A)
2014.05.10 "Dobermann Star" ŁódŸ junior Vg. Juan Naveda Carrero (ES)
2014.05.04 CWC Rybnik junior Exc.1
Youth Winner, Best Junior
Maciej Kozber (PL)
2014.04.27 CACIB Opole junior Exc.3 Gabriela Ridarcikova (SK)
2014.04.06 CWC Częstochowa junior Exc.1
Youth Winner
Maciej Lipiec (PL)
2014.04.06 CWC Zabrze junior Exc.3 Andrzej Mania (PL)
2014.03.22 CACIB Katowice puppy VP.1,
Best puppy
Janusz Opara (PL)
2014.01.19 CWC Będzin puppy VP.1
Best puppy
Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
2013.11.10 CACIB Kielce baby VP.1
Best baby
Otakar Vondrous (CZ)
2013.10.27 CACIB Poznań baby VP.1,
Best baby
Hans Wiblishauser (D)
2013.10.26 CACIB Poznań baby VP.1 Yuri Gergel (UA)
2013.10.13 CWC Zabrze baby VP.1,
Best baby
Barbara Brandys (PL)

Copyright Anna Ceglarek kontakt